695 66 99 507 dni w tygodniu: 800-2100

Klimatyzatory Samsung Windfree Multi, Poznań

Kompleksowy montaż klimatyzacji w systemie multi, obejmujący instalację 2 jednostek wewnętrznych ściennych Samsung Windfree AR09NXCX o wydajności chłodniczej 2,5 kW każda oraz klimatyzatora typu split o mocy 3,5kW. Jednostki zewnętrzna ulokowane na tarasie. Łączna długość linii chłodniczych 19m. Czas realizacji 3 dni robocze.

Instalacja klimatyzatora Samsung WindfreeInstalacja klimatyzatora Samsung Windfree

Klimatyzatory Samsung Wind Free zapewniają przyjemny chłód dzięki innowacyjnej technologii, która rozprowadza powietrze przez 23.000 mikrootworów, dzięki czemu osoby znajdujące się w klimatyzaowanym pomieszczeniu nie odczuwają na skórze zimnych podmuchów, a chłodzenie na wiekszych powierzchniach jest o wiele bardziej równomierne.

Dzięki technologii Wind-Free zostało również zredukowane zużycie energii, co sprawia iż korzystając z klimatyzacji Samsung nie musisz martwić się o swoje rachunki.

Instalacja klimatyzatora Samsung WindfreeInstalacja klimatyzatora Samsung Windfree

Warto dodać, iż w przypadku klimatyzacji Samsung standardowy okres gwarancji to 3 lata na urządzenia wewnętrzne i 5 lat na sprężarki - istnieje również możliwość wydłużenia okresu gwarancji na urządzenia do 5 lat, tak więc zapewnij sobie spokojny, komfortowy chłód i skontaktuj się z nami, aby umówić termin instalacji klimatyzatora Samsung u Ciebie!

Klimatyzacja Poznań - wyceń montaż on-line

Autoryzowany dystrybutor i instalator klimatyzacji czołowych firm

LG Klimatyzacja PoznańKlimatyzacja Samsung PoznańKlimatyzacja Mitsubishi Electric PoznańKlimatyzacja Daikin Poznań