695 66 99 507 dni w tygodniu: 800-2100

Montaż klimatyzatora LG Standard S12EQ, Kamionki k. Poznania

Kompleksowy montaż 2 klimatyzatorów typu split LG Standard o wydajności chlodniczej 3,5 kW każdy. Montaż agregatu na gruncie. Łączna długość linii chłodniczych 5m. Czas realizacji 8h.

Montaż klimatyzacji LG, Kamionki k. PoznaniaMontaż klimatyzacji LG, Kamionki k. Poznania

Klimatyzatory ścienne LG Standard to wydajne, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie klimatyzacyjne stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię LG. Dzięki kompaktowej obudowie urządzenia (posiadającej wyświetlacz umożliwiający np. sprawdzanie zużycia energii klimatyzatora) jego montaż w pomieszczeniu jest o wiele prostszy.

Klimatyzacja LG Standard charakteryzuje się niskim poziomem hałasu - 19db, posiada funkcje takie jak inteligentna diagnostyka, aktywna kontrola zużycia energii, automatyczne oczyszczanie czy też filtr podwójna ochrona.

Montaż klimatyzacji LG, Kamionki k. PoznaniaMontaż klimatyzacji LG, Kamionki k. Poznania

Montaż klimatyzacji w Poznaniu i okolicach realizowany przez naszą firmę objęty jest pełną gwarancją, od 2 do nawet 10 lat, w zależności od producenta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać bliższe informacje na temat montażu klimatyzacji - wypełnij formularz on-line, zadzwoń lub napisz do nas - niech upały w końcu nie będą dla Ciebie straszne!

Klimatyzacja Poznań - wyceń montaż on-line

Autoryzowany dystrybutor i instalator klimatyzacji czołowych firm

LG Klimatyzacja PoznańKlimatyzacja Samsung PoznańKlimatyzacja Mitsubishi Electric PoznańKlimatyzacja Daikin Poznań