695 66 99 507 dni w tygodniu: 800-2100

Montaż klimatyzatorów multi Kaisai Fly

Kompleksowy montaż klimatyzacji w systemie multi, obejmujący instalację 10 jednostek wewnętrznych Kaisai Fly KWX-12HRDI o wydajności chłodniczej 3,5 kW każda oraz 2 agregatów zewnętrznych. Agregaty zostały ulokowane na gruncie. Łączna długość linii chłodniczych wyniosła 72m. Czas realizacji wyniósł 7 dni roboczych.

Klimatyzacja KaisaiKlimatyzacja Kaisai

Montaż klimatyzacji Kaisai Poznań

System multi firmy Kaisai to sprawdzone, niezwykle energooszczędne i wysokowydajne rozwiązanie klimatyzacyjne, mające zastosowanie w obiektach składających się z wielu pomieszczeń. Każdy agregat zewnętrzy jest w stanie obsłużyć od 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Nasza firma oferuje montaż klimatyzacji w Poznaniu i okolicach, bez względu na powierzchnię czy też ilość pomieszczeń - skontaktuj się z nami, a zaproponujemy najlepsze rozwiązania!

Montaż klimatyzatora Kaisai PoznańMontaż klimatyzatora Kaisai Poznań

Każda z zamontowanych przez nas jednostek wewnętrznych Kaisai FLY działa niezależnie, ma możliwość samodzielnej regulacji temperatury (pilotem bezprzewodowym lub przez WiFi) oraz dostosowania mocy do panujących warunków i potrzeb użytkowników. Klimatyzatory Kaisai FLY posiadają klasę wydajności energetycznej A++, co sprawia że są oszczędne w codziennym użytkowaniu.

Zamów montaż klimatyzacji w swoim domu, mieszkaniu lub firmie - wypełnij formularz on-line, lub po prostu zadzwoń do nas, a przygotujemy najlepszą ofertę na montaż klimatyzacji (Poznań, wielkopolskie).

Klimatyzacja Poznań - wyceń montaż on-line

Autoryzowany dystrybutor i instalator klimatyzacji czołowych firm

LG Klimatyzacja PoznańKlimatyzacja Samsung PoznańKlimatyzacja Mitsubishi Electric PoznańKlimatyzacja Daikin Poznań